Operator CNC
  • Zawiercie
Zawiercie, Zawiercie, śląskie, Polska
Hammerjobs Sp. z o.o.
5. 4. 2024

HammerJobs Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się Kontrolą Jakości oraz ReWork (naprawą komponentów) dla przemysłu. Wspieramy również procesy produkcyjne. Współpracujemy z największymi firmami motoryzacyjnymi w Europie. Jakość jest u Nas na pierwszym miejscu.

Obowiązki

  • obsługa tokarki CNC
  • czyszczenie ikonserwowanie obsługiwanych maszyn, urządzeń iprzyrządów
  • pomiar wykonywanych elementów

Wymagania

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
  • doświadczenie wobsłudze tokarek CNC
  • znajomośćrysunku technicznego - warunek konieczny
  • wysoka motywacja do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • dyspozycyjnośćdo pracy wsystemie trzyzmianowym

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie bezpośrednio uPracodawcy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w obsłudze innych maszyn CNC
  • karty MultiSport

  • Praca Zawiercie
  • Operator Zawiercie
  • Operator maszyn Zawiercie
  • Zawiercie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749