Operator CNC
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Timing Sp. z o.o.
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykorzystanie maszyn CNC do wykonywania operacji obróbczych na zaworach i częściach,
  • wykonywanie operacji konwencjonalnych,
  • wykonywanie zleceń od współpracującego brygadzisty lub od kierownika produkcji,
  • konfigurowanie i obsługa maszyn CNC i/lub konwencjonalnych zgodnie z wytycznymi/zadaniami,
  • dostosowywanie programu w razie potrzeby,
  • sprawdzanie jakości dostarczonego materiału, procesu obróbki i wykonanych operacji korzystając z listy materiałowej,
  • zgłaszanie współpracującemu brygadziście odchylenia w pomiarach,
  • identyfikowanie problemów i samodzielne ich rozwiązywanie, w razie potrzeby angażowanie współpracującego majstra lub kierownika produkcji,
  • określanie, w zależności od zadania, w ramach całej instrukcji przygotowania pracy, jakich narzędzi należy używać,
  • utrzymywanie porządku zarówno w bezpośrednim środowisku pracy, jak i w całym dziale,
  • odpowiedzialność za prawidłowe użytkowanie maszyny, narzędzi oraz utrzymanie niezbędnych przyrządów pomiarowych w optymalnym stanie,
  • przestrzeganie standardów jakości firmy,
  • przestrzeganie obowiązujących norm bezpieczeństwa i zgłaszanie niebezpiecznych sytuacji,
  • odpowiedzialność za codzienną konserwację maszyny oraz częste czyszczenie maszyny oraz miejsca pracy

WYMAGANIA:
  • znajomość programu Okuma,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2,
  • dobra znajomość i doświadczenie w zakresie obróbki materiałów (konwencjonalnych/CNC), narzędzi i technik mocowania,
  • umiejętność czytania rysunków i wykonywania pomiarów,
  • uprawnienia operatora maszyn konwencjonalnych/CNC

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie: 22,03 € brutto (z uwzględnieniem dodatków zmianowych)
  • praca w systemie 3-zmianowym
  • stabilne godziny pracy
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (119,43-179,15 €/tydzień)

  • Praca opolskie
  • Operator opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584