Operator CNC 2700€ netto, darmowe zakwaterowanie
  • Austria
Austria
ABCwork
17. 9. 2024
Wynagrodzenie 2700€ nett/msc
Informacje o stanowisku

ABC Work

Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Oznacza to, że nasze działania są w 100% legalne.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako operator CNC

Opis stanowiska:

Produkcja rozdzielaczy i podzespołów elektronicznych

Inżynieria instalacji oraz produkcja specjalna elektryczna i mechaniczna

Praca od poniedziałku do piątku: 7:00 – 17:00

Oferujemy:

Możliwość skorzystania z darmowego zakwaterowania, pokoje jednoosobowe

Składki zdrowotne,

Zagraniczna umowa,

Dobre warunki pracy,

Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,

Indywidualne podejście do kandydata.

Wymagania:

Doświadczenie jako operator maszyn

Znajomość maszyn CNC +CAD

Prawo jazdy i auto na dojazd do pracy

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Wyslij CV ;info@abcwork.eu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas

Marlena +48 570 221 444

Izabela +48 790 448 110

  • Praca Austria
  • Praca za granicą
  • Operator Austria
  • Operator maszyn Austria

  • 111 387
    20 584