Operator CNC
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Caverion Poland S.A.
30. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Praca w narzędziowni – produkcja jednostkowa, małoseryjna:
  • Obsługa centrum frezarskiego lub frezarki sterowanej numerycznie
  • Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania (obróbka głównie stali narzędziowych czasami aluminium, brązów, tworzyw sztucznych)
  • Właściwe mocowanie detali
  • Pomiar wykonanych detali
  • Praca w systemie 2-zmianowym

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Analityczne myślenie
  • Doświadczenie wymagane: min 2 lata
  • Wykształcenie: minimum zawodowe; kierunki techniczne: mechanika i budowa maszyn, obróbka skrawaniem i pokrewne
  • Umiejętność programowania obrabiarek w dowolnym systemie sterowania oraz G-Code: mile widziane Siemens
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarki, mikrometry itp.)
  • Umiejętność obsługi tokarki manualnej
  • Znajomość programów Esprit CAM, Fusion360, Autocad lub Inventor

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • możliwość uzyskania premii
  • umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia do pracy : samochód, laptop, telefon
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych m.in.
  • karta sportowa
  • prywatna opieka medyczna
  • polisa grupowa
  • premia świąteczna
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • dofinansowanie do nauki
  • soki owocowe
  • program rekomendacji pracowników.

  • Praca Zabrze
  • Operator Zabrze
  • Operator koparki Zabrze
  • Operator maszyn Zabrze
  • Operator wózków widłowych Zabrze
  • Operator maszyn budowlanych Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851