Operator CNC
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Serwotech Sp. z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn CNC

  • Współpraca z innymi członkami zespołu produkcyjnego, informowanie o ewentualnych problemach i nieprawidłowościach.

  • Dbanie o czystość stanowiska pracy oraz maszyn produkcyjnych.

  • Utrzymywanie dokumentacji związanej z produkcją oraz raportowanie wyników pracy.

  • Współpraca z działem kontroli jakości oraz zarządem produkcyjnym, wdrażanie nowych rozwiązań i udzielanie sugestii dotyczących poprawy jakości i wydajności produkcji.

WYMAGANIA:
  • Umiejętności pracy w zespole oraz chęci do podejmowania nowych zadań.

  • Zdolność do pracy w warunkach napiętego harmonogramu produkcji.

  • Zaangażowanie w ciągłą poprawę jakości i efektywności procesów produkcyjnych.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym- 3 zmiany.

OFERUJEMY:
  • Ubezpieczenie na życie

  • Spotkania integracyjne

  • Kawa / herbata

  • Parking dla pracowników

  • Praca Rzeszów
  • Operator Rzeszów
  • Operator koparki Rzeszów
  • Operator maszyn Rzeszów
  • Operator wózków widłowych Rzeszów
  • Operator maszyn budowlanych Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536