Operator CNC
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
FORTACO Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa centrum obróbkowego (frezarki - sterowanie numeryczne CNC HEIDENHAIN, SINUMERIK)
  • Ustawienie parametrów i nadzorowanie pracy maszyny
  • Samodzielność w pracy przy detalach o niskim stopniu skomplikowania
  • Wdrażanie z inżynierem nowych produktów na maszyny
  • Samokontrola jakości wykonanych elementów
  • Wypełnianie dokumentacji związanej z procesem technologicznym
  • Dbałość o porządek wokół stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenia w obsłudze frezarek CNC
  • Wykształcenie min. zawodowe (preferowane: obróbka skrawaniem, mechanika)
  • Znajomość minimum jednego z układów sterowania (Fanuc, Sinumerik, Heidenhein)
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej i obsługi przyrządów pomiarowych.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – oczywiście umowa o pracę, premie, dodatki
  • Zdrowa i naprawdę przyjazna atmosfera pracy
  • Dofinansowanie do posiłków 10 zł/dziennie SmartLunch
  • Bezpłatna opieka medyczna w PZU
  • Dodatkowa, dofinansowana opieka medyczna w PZU lub Luxmed
  • Ubezpieczenia grupowe w PZU
  • Dofinansowanie programu Multisport
  • Wczasy pod gruszą, premie świąteczne
  • Inne świadczenia z ZFŚS
  • Paczki np. świąteczne, na Dzień Dziecka
  • Program rekomendacji pracowników (nagroda od 1 000 zł za polecenie pracownika do pracy)
  • Imprezy firmowe: Piknik Rodzinny, Obiad Świąteczny

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne
  • dofinansowanie do posiłków

Do naszego zakładu produkcyjnego we Wrocławiu, poszukujemy Operatora CNC, który będzie wspierał działania Zespołu i Kierownika ds. Produkcji. Oferujemy ciekawe wyzwania w multikulturowym i międzynarodowym środowisku, a także możliwości rozwoju zawodowego przy wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji:

Poczekaj na kontakt od nas, ale zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami. Jeżeli jednak chcesz uzyskać więcej informacji, to skontaktuj się z nami: rekrutacja@fortacogroup.com.

Wyślij swoją aplikację jak najszybciej, bo już wkrótce planujemy rozmowy z kandydatami oraz rozpoczęcie procesu zatrudnienia.

Wyślij swoją aplikację wraz z oczekiwaniami finansowymi poprzez naszą stronę Fortaco: www.fortacogroup.com.

Fortaco jest wiodącym partnerem dla firm działających na polu inżynierii mechanicznej i w przemyśle morskim. Oferujemy nowoczesne rozwiązania, kabiny pojazdowe, montaż pojazdów oraz produkcję i obróbkę stali.

Fortaco Group ma w Europie liczne centra operacyjne i technologiczne, które wspierają naszych międzynarodowych Klientów. Nasze fabryki znajdują się w Estonii, Finlandii, na Węgrzech, w Polsce i na Słowacji. Zatrudniamy obecnie 2100 osób.

  • Praca Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851