OPERATOR CNC
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
REAC Components Sp. z o.o.
25. 4. 2024

REAC Components Sp. z o.o. należy do szwedzkiej Grupy Reac, która zajmuje się produkcją siłowników, systemów podnoszenia i przechyłu oraz ręcznych urządzeń sterujących stosowanych głównie w urządzeniach medycznych i rehabilitacyjnych.

Do naszego zakładu znajdującego się na strefie ekonomicznej w Zielonej Górze (Nowy Kisielin) poszukujemy kandydata na stanowisko:

operatorMaszynCNC.jpg

Obowiązki

  • toczenie i frezowanie elementów, obsługa maszyn i urządzeń sterowanych numerycznie;
  • samodzielne wykonywanie prostych elementów;
  • kontrola wewnętrzna jakości wykonywanych elementów, sporządzenie karty odbioru i kontroli;
  • dobieranie i stosowaniu optymalnych parametrów skrawania,  mocowanie obrabianych przedmiotów, dobieranie i mocowanie narzędzi;
  • wykonywanie prac według standardowych wytycznych;

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe/średnie techniczne;
  • mile widziana znajomość podstaw rysunku technicznego;
  • mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku;
  • zaangażowanie;
  • chęć podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym;

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie- wypłata na czas!
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe);
  • przyuczenie do zawodu / zdobycie nowego doświadczenia

Praca w systemie: 2 zmiany (poniedziałek-piątek)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV odpowiadając na ogłoszenie
lub o kontakt pod nr telefonu:
515 424 723 (pon - pt 7.00 do 15.00)
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami

  • Praca Zielona Góra
  • Operator Zielona Góra
  • Operator maszyn Zielona Góra
  • Operator koparki Zielona Góra
  • Operator wózków widłowych Zielona Góra
  • Operator maszyn budowlanych Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228