Operator Cnc – Pracownik Narzędziowni
  • Wilkowice
Wilkowice, Wilkowice, Silesian Voivodeship, Polska
Wala Sp. z o.o.
1. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa frezarek sterowanych numerycznie; samodzielność w ustawianiu maszyn z dostarczonego przez programistę programu oraz karty ustawczej; dobór przyrządów do mocowania detalu, dobór i wymiana narzędzi; obsługa urządzeń pomiarowych, prowadzenie pomiarów; dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy; nadzór nad przebiegiem procesu. WYMAGANIA: wykształcenie minimum zawodowe techniczne; doświadczenie w pracachślusarskich; znajomość metod obróbkiskrawaniem oraz podstawowe umiejętności obsługi frezarki CNC; umiejętność czytania rysunków i posługiwania się narzędziami pomiarowymi; podstawowa znajomość materiałów i konstrukcji maszyn; gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym. OFERUJEMY: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim, możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności, dodatkowe pakiety medyczne dla pracowników i rodzin pracowników, abonament żywieniowy do automatów vendingowych.

  • Praca Wilkowice
  • Operator Wilkowice
  • Operator maszyn Wilkowice
  • Pracownik fizyczny Wilkowice
  • Pracownik biurowy Wilkowice
  • Pracownik produkcji Wilkowice
  • Wilkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667