Operator cięcia-szlifowania
  • Dąbrowa górnicza
operator cięcia-szlifowania
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa górnicza, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Masz doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych ?

Cechuje Cię precyzja i zdolności techniczne ?

Doskonale trafiłeś !!

aplikuj już dziś i wykorzystaj swoje doświadczenie w firmie świadczącej usługi dla przemysłu stalowego

wyślij sms o treści "STAL" na nr. 504 133 893

Oczekujemy

  • doświadczenia na produkcji najlepiej w obsłudze maszyn
  • precyzji
  • dokładności
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • doświadczenie w wspólpracy z ArcelorMittal - mile widziane
  • uprawnienia do obsługi suwnic - mile widziane
  • uprawnienia hakowego - mile widziane
  • umiejętność odczytywania rysunku technicznego - mile widziane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową, która zapewnia pełne składki ZUS, płatny urlop oraz wynagrodzenie za czas choroby
  • pakiet benefitów; kartę sportową, pakiet medyczny
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 6800 zł brutto
  • możliwość pracy w międzynarodowej firmie

Zadania

  • szlifowanie oraz cięcie konstrukcji stalowych gazem i tlenem
  • pobieranie wytycznych odnośnie materiału
  • obsługa maszyn z poziomu pulpitu

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Operator Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn Dąbrowa Górnicza
  • Operator koparki Dąbrowa Górnicza
  • Operator wózków widłowych Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn budowlanych Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228