Operator Ciągnika Rolniczego/Kierowca
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Dolnośląskie, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kierowanie ciągnikiem rolniczym wraz ze współpracującymi maszynami, narzędziami lub przyczepami;
  • załadunki oraz rozładunki;
  • prace transportowe i porządkowe;
  • dbanie o powierzony sprzęt;
  • współpraca z zespołem budowlanym przy realizacji projektów.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie jako kierowca traktora z przyczepą – WARUNEK KONIECZNY
  • prawo jazdy kat. C+E – MILE WIDZIANE;
  • uprawnienia UDT – MILE WIDZIANE;
  • uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych – MILE WIDZANE;
  • gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych;
  • samodzielność oraz sumienność.

OFERUJEMY:
  • umowę zlecenie;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;
  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • kartę MultiSport.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Kierowca Jelcz-Laskowice
  • Operator Jelcz-Laskowice
  • Operator maszyn Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659