Operator Centrum Logistycznego
  • Iłowa
Iłowa, Iłowa, Lubuskie, Polska
Service Jobs Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Agencja Pracy Service Jobs poszukuje Operatora Centrum Logistycznego do pracy w Koninie Żagańskim. Oferujemy stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz liczne benefity.
Zakres obowiązków:
1. Sprawdzanie towaru pod kątem technicznym poprzez porównanie: numeru artykułu, rozmiaru, części składowych oraz koloru (porównanie koloru ze wzornikiem).
2. Kontrola jakości artykułów pod kątem uszkodzeń, plam i wad produkcyjnych.
3. Obsługa procesów logistycznych zgodnie z obowiązującymi standardami.
Wymagania:
1. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
2. Umiejętność pracy w zespole.
3. Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie.
4. Chęć do nauki
5. Gotowość do pracy w systemie zmianowym (pracujemy w równoważnym systemie czasu pracy).
6. Mile widziane uprawnienia UDT
Oferujemy:
1. Umowę o pracę.
2. Wynagrodzenie podstawowe 4400 zł brutto + premie frekwencyjne do 600 zł brutto
3. Wsparcie doświadczonego trenera w okresie wdrożenia
4. Dodatek za uprawnienia UDT.
5. Zrównoważony system pracy
6. Owocowe czwartki.
7. Dofinansowanie do posiłków pracowniczych
8. Pracę w systemie jednozmianowym (6:00 - 14:00) z perspektywą przejścia na system trzyzmianowy.
Jeżeli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny.
Zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Iłowa
  • Operator Iłowa
  • Operator Iłowo-Osada
  • Operator maszyn Iłowo-Osada
  • Operator maszyn Iłowa
  • Iłowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648