Operator Centralnej Stacji Monitorowania Alarmów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
8. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa, Wola

System pracy: zmianowy

Zakres obowiązków:

  • zgłaszanie do służb bezpieczeństwa zaobserwowanych nieprawidłowości oraz kontakt z klientem celem poinformowania o sytuacji,
  • obsługa aplikacji Stacji Monitorowania Alarmów;

Wymagania:

  • Niekaralność,
  • Nienaganna dykcja,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta;

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie,
  • wynagrodzenie podstawowe na poziomie 32 brutto (gwarantowana podstawa + system premiowy),
  • dodatki kwartalne,
  • bezpłatna opieka medyczna w Lux Med.
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na korzystnych warunkach
  • dofinansowanie karty Multisport
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • płatne szkolenia stanowiskowe,
  • pracę w młodym zespole,
  • umowę o pracę (po maksymalnie 3 miesięcznym okresie próbnym na umowie zlecenie),
  • elastyczny, dogodny system pracy (indywidualnie ustalany grafik),
  • pokój wypoczynku;

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego: 785564748

  • Praca Warszawa
  • Operator Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator koparki Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Operator wózków widłowych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    65 126
    13 103