Operator Bloku Energetycznego – Inżynier Bloku
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
29. 5. 2024

operator-bloku-energetycznego-inzynier-bloku-4

Obowiązki

  • optymalne prowadzenie procesu technologicznego produkcji pary, energii elektrycznej i ciepła sieciowego, procesu oczyszczania spalin oraz obsługa instalacji pomocniczych zgodnie z instrukcjami eksploatacyjnymi i planami produkcyjnymi
  • kontrola stanu technicznego instalacji
  • udział w rozruchach i odstawieniach maszyn i urządzeń energetycznych
  • zgłaszanie i analiza przyczyn powstawania usterek i awarii
  • przygotowanie instalacji do napraw i remontów w ramach bezpiecznej organizacji pracy oraz odbiory prac po remoncie
  • prowadzenie dokumentacji ruchowej, aktualizowanie DTR

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu energetycznym lub mechanicznym
  • dodatkowym atutem jest posiadanie uprawnień energetycznych gr. 2 w zakresie eksploatacji urządzeń energetycznych
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz umiejętność współpracy
  • samodzielność w sytuacjach nietypowych i stresujących
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • chęć do nauki – nie wymagamy doświadczenia
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym

Oferujemy

  • interesująca praca i możliwość zdobycia doświadczenia na zaawansowanej technologicznie instalacji
  • przyjazna atmosfera pracy i wsparcie doświadczonych pracowników
  • umowa o pracę, dodatki premiowe
  • możliwość odbycia szkoleń zawodowych
  • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, ubezpieczenie na życie w PZU, bezpłatny dostęp do siłowni)

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Inżynier Brzeg Dolny
  • Operator Brzeg Dolny
  • Operator maszyn Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080