Operator automatu szklarskiego
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Pracowałeś jako Operator maszyn produkcyjnych?

Chcesz nabyć nowego doświadczenia w branży szklarskiej?

A ponadto poszukujesz stałego i stabilnego zatrudnienia bezpośrednio w firmie?

Świetnie się składa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Oczekujemy

  • co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • gotowości do zdobywania wiedzy technicznej
  • gotowości do pracy w systemie 4-brygad

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawy umowy o pracę bezpośrednio u Naszego Klienta
  • możliwość otrzymania umowy na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • stałe wynagrodzenie miesięczne
  • comiesięczne premie produkcyjne w wysokości 15 - 20 % stałego wynagrodzenia
  • dodatki za prace w niedziele i święta
  • szkolenie wdrażające pod okiem trenerów
  • stabilne i długotrwałe zatrudnienie
  • pakiet benefitów: m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
  • bogaty pakiet socjalny: m.in. dofinansowanie do kart sportowych, do żłobków i przedszkoli, biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne oraz wiele innych

Zadania

  • obsługa, kontrola i regulacja automatu formującego szkło
  • bieżąca kontrola wyrobu szklanego
  • kontrola oraz regulacja parametrów maszyny
  • udział w przezbrajaniu maszyny produkującej wyroby szklane

  • Praca Częstochowa
  • Operator Częstochowa
  • Operator koparki Częstochowa
  • Operator maszyn Częstochowa
  • Operator maszyn budowlanych Częstochowa
  • Operator wózków widłowych Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551