Operator automatu giętarskiego / maszyny zbrojarskiej
  • Ozimek
Ozimek, Ozimek, opolskie, Polska
Adamietz Sp. z o.o.
31. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn wyginającej pręty stalowe żebrowane
  • Doprowadzanie prętów do automatu zbrojarskiego
  • Wprowadzanie kształtów i wymiarów figur zbrojarskich
  • Odbiór wygiętych prętów z maszyny
  • Zapewnienie przestrzegania norm jakościowych i bezpieczeństwa pracy w całym procesie produkcyjnym

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Podstawowa obsługa komputera
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Znajomość procesów produkcji zbrojenia prefabrykowanego

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w dużej firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Wsparcie ze strony pozostałych współpracowników
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy
  • Pracę w nowoczesnym i innowacyjnym środowisku produkcyjnym

Poszerzamy grono naszych wyspecjalizowanych pracowników w związku z nowymi, bardzo ciekawymi realizacjami

Dołącz do nas już dziś!

  • Praca Ozimek
  • Operator maszyn Ozimek
  • Operator Ozimek
  • Ozimek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544