Operator Alarmowy Centrum Odbiorczego
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Stekop S.A.
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa programów operacyjnych do nadzoru systemów CCTV, SSWIN, PPOŻ
  • Obsługa klienta w zakresie odbieranych sygnałów z monitorowanych obiektów

Nasze wymagania

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony lub możliwość uzyskania
  • Pozwolenie na broń lub możliwość uzyskania
  • Znajomość obsługi komputera
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność współpracy w zespole
  • Dokładność i dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy
  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Elastyczny grafik dostosowany do potrzeb pracownika
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + premie
  • Miejsce pracy: Porosły Kolonia

  • Praca Białystok
  • Operator Białystok
  • Operator koparki Białystok
  • Operator maszyn Białystok
  • Operator maszyn budowlanych Białystok
  • Operator wózków widłowych Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536