Operator
  • Wrocław
Operator
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Hft71 Sp. z o.o.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Operator

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni udział w procesie produkcyjnym – branża zdobnictwa odzieży
  • Nadzór nad przebiegiem procesu produkcji
  • Dbanie o dostosowanie odpowiednich parametrów maszyny podczas produkcji
  • Kontrola jakości wyrobów w trakcie produkcji zgodnie z dokumentacją produkcyjną i wymaganiami Klientów
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Raportowanie wskaźników wydajnościowych i technicznych oraz nieprawidłowości w procesie produkcji
  • Zgłaszanie możliwości usprawnień do procesu produkcji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym
  • Pracowitość i zaangażowanie
  • Duża dokładność i staranność
  • Sprawność manualna
  • Podstawowe umiejętności obsługi komputera
  • Dobra organizacja
  • Umiejętność rozróżniania kolorów
  • Komunikacja w języku polskim
  • Doświadczenie w pracy związanej z kontrolą jakości
  • Znajomość branży poligraficznej
  • Znajomość branży produkcji i zdobienia odzieży

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Premia frekwencyjna, premia regulaminowa
  • Dofinansowanie do opieki medycznej
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji

  • Praca Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080