OPERATOR PRODUKCJI / PAKOWACZ
  • Janikowo / Poznań
wielkopolskie, Janikowo / Poznań, Wielkopolskie, Polska
Pozbruk sp z o.o. sp j
30. 8. 2024

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 35 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość. Poszukujemy ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania. W związku z dynamicznym rozwojem i zwiększeniem potrzeb produkcyjnych poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze:

Janikowo, ul. Gnieźnieńska 37

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę na podstawie umowy o pracę.
  • Praca w systemie 2 zmianowym ( dzień / noc );
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia akordowego;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Stabilne i profesjonalne środowisko pracy;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;

Zakres obowiązków:

  • Prace przy liniach produkcyjnych kostki brukowej;
  • Segregacja, kontrola jakości, naprawa opakowań na wykonywanym stanowisku;

Wymagania:

  • Dyspozycyjność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Odpowiedzialność za powierzone mienie firmy;
  • Wykształcenie elektro-mechaniczne ;
  • Mile widziane uprawnienia UDT do prowadzenia wózków widłowych ;
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze lub elektryczne ;
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca wielkopolskie
  • Pakowacz wielkopolskie
  • Operator wielkopolskie
  • Pracownik produkcji wielkopolskie
  • Operator maszyn wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584