Operator | młodszy operator | starszy operator - stała praca, wysokie wynagrodzenie, premie
  • Łódź
operator | młodszy operator | starszy operator - stała praca, wysokie wynagrodzenie, premie
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 10. 2024
Informacje o stanowisku

MŁODSZY OPERATOR / OPERATOR / STARSZY OPERATOR

OD ZARAZ

Posiadasz doświadczenie produkcyjne przy obsłudze maszyn?

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIE (Umowa o Pracę ) i bardzo atrakcyjne warunki pracy i wynagradzania:

  • młodszy operator do 5900 podstawy
  • starszy operator do 8500 podstawy

STRYKÓW - refundowany dojazd ŁKA (dla Ciebie koszt to tylko 30 zł miesięcznie)

Oczekujemy

  • książeczka SANEPID
  • doświadczenie produkcyjne przy obsłudze maszyn
  • obsługa komputera na poziomie podstawowym
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej z branży medycznej lub kosmetycznej
  • mile widziana znajomość GMP / GHP / HACCP

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w systemie IV brygadowym
  • bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od twojego doświadczenia oraz możliwość awansu
  • młodszy operator 4900-5900 zasadniczej | starszy operator do 7100-8500 zasadniczej
  • plus dodatek lunchowy 300 zł co miesiąc
  • plus dodatek nocny OD Twojej PŁACY ZASADNICZEJ
  • premia roczna
  • rozwój i pakiet szkoleń nie tylko na starcie
  • szeroki pakiet benefitów

Zadania

  • obsługa, prowadzenie, nadzór i kontrola procesów produkcyjnych, zgodnie z przyjętymi procedurami, instrukcjami i wymaganiami GMP
  • bieżące potwierdzanie wykonywanych czynności w odpowiednich dokumentach lub systemach komputerowych
  • informowanie Przełożonego o nieprawidłowościach w procesie produkcyjnym, awariach urządzeń i ewentualnych wypadkach w pracy
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy zgodnie z planem higieny i innymi procedurami opisującymi zasady utrzymania czystości pomieszczeń i urządzeń
  • dzielenie się wiedzą ze Współpracownikami w zakresie obsługi urządzeń
  • stosowanie odpowiedniej odzieży ochronnej zgodnie z procedurami i instrukcjami postępowania w strefach produkcyjnych

  • Praca Łódź
  • Operator Łódź
  • Operator koparki Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Operator wózków widłowych Łódź
  • Operator maszyn budowlanych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699