Operator maszyn CNC tokarz, frezer
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Główne gałęzie przemysłu, które zaopatrujemy w nasze produkty to: przemysł maszynowy, chemiczny, okrętowy, spożywczy, samochodowy, medyczny oraz przemysł energetyczny. Nasza produkcja znajduje się w Szczecinie i obecnie powiększamy zespół o operatorów CNC tokarz-frezer

Prześlij nam swoja kandydaturę a my Zaprosimy Ciebie na spotkanie.

Oczekujemy

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętności pracy na tokarce, frezarce itd.
  • zdolności manualnych, technicznych
  • samodzielności w wykonywaniu zadań
  • chęci do podjęcia stałej współpracy
  • zapewnimy Ci pracę do emerytury

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę - umowa o pracę
  • praca w systemie - dwie zmian pon.-pt. 06:00-14:00, 14:00-22:00 (możliwe dwie soboty w miesiącu)
  • wynagrodzenie na poziomie 22-28 zł/brutto + 20% premii regulaminowej + 20% premii uznaniowej - decyduje doświadczenie
  • pakiet świadczeń socjalnych i innych benefitów (np. karta sportowa, premie świąteczne i inne)
  • kursy podnoszące kwalifikacje np.przygotowanie do zawodu tokarz/frezer, oraz szkolenie w zakresie operatorów tokarek sterowanych numerycznie.
  • zatrudnimy również Panie na w/w stanowisko

Zadania

  • umiejętność programowania Sinumerik lub inne - mile widziane
  • produkcja zgodna ze specyfikacją techniczną produktu
  • bieżąca kontrola wykonywanych detali (pomiary)
  • obsługa przyrządów pomiarowych
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • współpraca z innymi działami (Kontrola Jakości, Inżynieria)
  • obsługa centrów tokarskich
  • obsługa tokarek

  • Praca Szczecin
  • Frezer Szczecin
  • Operator maszyn Szczecin
  • Tokarz Szczecin
  • Operator maszyn budowlanych Szczecin
  • Operator Szczecin
  • Operator koparki Szczecin
  • Operator wózków widłowych Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087