OPERATOR MASZYN
  • Zawiercie
Zawiercie, Zawiercie, Śląskie, Polska
ALURON Sp. z o.o.
12. 4. 2024

ALURON jest producentem systemów aluminiowych klasy premium. Od ponad 20 lat wyznacza trendy na rynku stolarki w Polsce i poza jej granicami. Kreowanie innowacyjnych rozwiązań i technologii w branży okiennej, drzwiowej oraz kompleksowych systemów aluminiowych wpłynęło na dynamiczny rozwój firmy. Inwestorzy, architekci oraz producenci stolarki doceniają różnorodność rozwiązań konstrukcyjnych, materiał, estetykę, funkcjonalność oraz szerokie możliwości aranżacyjne.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozbudową zakładu poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Operatora Maszyn produkcyjnych.

Główne zadania:

  • obsługa maszyny zgodnie z planem produkcyjnym
  • nadzór nad stanem technicznym maszyny – raportowanie do DzUR
  • raportowanie wyników w produkcyjnym systemie informatycznym Aluron
  • bieżąca kontrola jakości produkowanych detali
  • utrzymanie maszyn i stanowiska pracy w czystości
  • przestrzeganie zaleceń i procedur na wydziale produkcji

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • obsługa wytłaczarek tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za optymalizację i efektywność produkcji
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • umowę podpisaną przez ALURON (nie agencja)
  • pracę w stabilnej i rzetelnej firmie, której produkty obecne są na wszystkich kontynentach
  • wsparcie podczas procesu wdrażania
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • możliwości współpracy z doświadczonymi specjalistami z branży
  • prezenty mikołajkowe dla dzieci
  • imprezy integracyjne
  • bezpłatne porady prawne
  • karty sportowo-rekreacyjne PZU Sport dla pracownika oraz najbliższej rodziny
  • karnety na siłownię INTERFIT CLUB dla pracowników i najbliższej rodziny
  • karnety na mecze PlusLigi – drużyny Aluron- CMC Warta Zawiercie
  • zaproszenia na spektakle teatralne, muzyczne ze znanymi i cenionymi aktorami jak np.: „Przygoda z ogrodnikiem”
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w obecnych i przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Aluron Sp. z o.o.”

  • Praca Zawiercie
  • Operator maszyn Zawiercie
  • Operator Zawiercie
  • Zawiercie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659