OPERATOR/-KA MASZYN - Branża cukiernicza
  • Bełchatów, bełchatowski, łódzkie
Bełchatów
HR TEAM Sp. z o. o.
18. 5. 2024
28.80 zł/h

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje chętnych osób do pracy na stanowisku:

 OPERATOR/-KA MASZYN

Miejscowość: Bełchatów

Zakład specjalizuje się w produkcji wyrobów czekoladowych i czekoladopodobnych.

Wymagania:

  • badania lekarskie, badania epidemiologiczne
  • nie wymagamy doświadczenia

Zakres obowiązków:

  • prawidłowa i bezpieczna obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrola bieżąca i końcowa wytworzonego produktu zgodnie ze specyfikacją
  • przestrzeganie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku
  • rozwiązywanie bieżących problemów w celu realizacji procesu produkcyjnego

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • stawka: 28.80 zł/h
  • system pracy: 3-2 zmiany (zmiany 8h lub 12h w zależności od zapotrzebowania)
  • dni pracy: pon-pt
  • możliwość nadgodzin (zależne od zapotrzebowania produkcji)
  • możliwość pracy w weekendy (zależne od zapotrzebowania produkcji)

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu: Tel: 519-057-975

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.

  • Praca Bełchatów
  • Operator maszyn Bełchatów
  • Operator Bełchatów
  • Bełchatów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322