Open Source System Engineer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Comtegra
23. 5. 2024

Zespół SDDC (wirtualizacji), na czele z Mariuszem Kaczorkiem, to zespół specjalistów realizujących projekty u wiodących klientów komercyjnych i instytucjonalnych.

Projekty w Comtegrze wymagają często współpracy między różnymi zespołami, co pozwala na poznanie innych technologii i poszerzenie swoich kompetencji.

Stos technologiczny: Red Hat Openshift, Kubernetes

Zespół SDDC pracuje w systemie hybrydowym, co jest uzależnione głównie od specyfiki konkretnych projektów.

Główne zadania w tej roli projektowanie, wdrożenia i utrzymanie rozwiązań opartych o Openstack, Kubernetes dla zewnętrznych Klientów.

Nad procesem rekrutacji czuwa Adriana Skrojna  oraz Dorota Sobiepanek

Proces rekrutacji przebiega w następujących krokach:

1. Analiza CV

2. Wstępna rozmowa z rekruterem i umówienie spotkania

3. Spotkanie w siedzibie firmy

4. Decyzja i informacja zwrotna.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie, wdrożenia i utrzymanie rozwiązań opartych o Openstack i Kubernetes dla zewnętrznych Klientów,
  • diagnozowanie ewentualnych problemów i awarii oraz ich rozwiązywanie,
  • dbanie o aktualizację, optymalizację i rekonfigurację wdrożonych rozwiązań,
  • współpraca z innymi komórkami firmy przy wdrażaniu nowych rozwiązań,
  • współpraca z działem handlowym (presales),
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez uzyskiwanie lub odnawianie certyfikatów technicznych (RHCE, RHCA, CKA itp.)

Poszukiwane kompetencje:

  • min. 5-letnie doświadczenie w zakresie projektów związanych z systemami Linux,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • dobra znajomość automatyzacji Ansible, Terraform,
  • bardzo dobra znajomość systemów Linux (preferowana rodzina Red Hat),
  • generyczna znajomość rozwiązań data center (wirtualizacja, compute, storage),
  • chęć i umiejętność nauki oraz dzielenia się wiedzą,
  • umiejętność pracy w zespole oraz zarządzanie czasem,
  • samodzielność i analityczne myślenie,
  • prawo jazdy,
  • angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

mile widziane:

  • ważny certyfikat min. RHCE, CKA,
  • znajomość Kubernetes,
  • znajomość Red Hat Openshift

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • wynagrodzenie uzależnione od formy współpracy oraz doświadczenia:
  • UoP od 15 000 zł brutto – do negocjacji, zależne od doświadczenia, B2B do negocjacji, zależne od doświadczenia,
  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami IT dostępnymi na rynku (własne laboratorium, dostęp do szkoleń, konferencji),
  • dostęp do bazy wiedzy dla partnerów technologicznych o najwyższych poziomach kompetencyjnych (np. VMware Master Competency, Red Hat Premier),
  • możliwość poszerzania specjalistycznej wiedzy i doświadczenia,
  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole,
  • pakiet medyczny, dofinansowanie lekcji j. angielskiego, karty Multisport, pakiet wsparcia pracowniczego EAP, ubezpieczenie na życie,
  • liczne atrakcje integracyjne

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509