Online Communication Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 5. 2024

Szukasz nowych wyzwań zawodowych? Masz za sobą już pierwsze doświadczenie w obszarze digital marketingu?

W takim razie ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszegoklienta, międzynarodowej firmy z branży tytoniowej, poszukujemy obecnie pracownika tymczasowego na stanowisko Online Communication Specialist.

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w obszarze digital marketingu i tworzeniu treści (e-maile, strony docelowe, media społecznościowe)
  • znajomości Google Analytics
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • umiejętności efektywnego planowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w systemie hybrydowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

Zadania

  • tworzenie treści dla różnych stron internetowych, terminowa aktualizacja treści na istniejących stronach internetowych
  • ścisła współpraca z zespołem wykonawczym CRM w celu zapewnienia właściwej konfiguracji i terminowego wdrożenia kampanii
  • współpraca z agencjami reklamowymi
  • tworzenie e-maili i stron docelowych, zautomatyzowanych podróży CRM i kampanii marketingowych ad-hoc
  • sprawność w briefowaniu agencji marketingowych, zdolność analizowania wyników kampanii

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322