Onboarding Coordinator / Zdobądź swoje pierwsze doświadczenie
  • Łódź
Łódź, Łódź, zagranica, Polska
Gi Group Poland S.A.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Szukamy kluczowego członka naszego zespołu rekrutacji międzynarodowych, odpowiedzialnego za płynne i efektywne wprowadzenie nowych pracowników do pracy u naszych Klientów na terenie całego kraju.

Nie oczekujemy doświadczenia! Jesteśmy otwarci na osoby, które chcą zacząć stawiać swoje pierwsze kroki w karierze zawodowej :)

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • możliwość pogodzenia pracy ze studiami
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pełne wdrożenie w obowiązki
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów
  • pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i inne

Zadania:

  • Twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie, że nowi pracownicy u naszych Klientów szybko i sprawnie zrozumieją swoje obowiązki oraz będą gotowi do efektywnego rozpoczęcia pracy
  • przeprowadzanie onboardingów dla prePracowników z kierunków Overseas dla Klientów Gi Group
  • przygotowywanie materiałów dla Kandydatów do celów rekrutacyjnych oraz wdrożeniowych
  • przeprowadzanie tłumaczeń szkoleń BHP, szkoleń stanowiskowych nowo zatrudnionych Pracowników z kierunków Overseas u Klientów Gi Group

Wymagania:

  • znajomości języka angielskiego i hiszpańskiego
  • posiadania prawa jazdy kat. B
  • dyspozycyjności do wyjazdów służbowych na koszt pracodawcy na terenie kraju (2-3dni w tygodniu)
  • doskonałych umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych

Aplikuj już teraz i zostań częścią dynamicznego środowiska w którym Twoja praca ma znaczenie!

GI Group Poland is acting as an Employment Business in relation to this vacancy.

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690