On Site Recruiter
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 8. 2024

To oferta zatrudnienia dla osób ambitnych, dynamicznych i lubiących podejmować wyzwania. Szukamy ludzi z pasją, którzy chcą się rozwijać i budować z nami zespół do obsługi naszego kluczowego klienta - lidera branży e-commerce na świecie. Dołącz do projektu w Poznaniu i poznaj świat rekrutacji masowych.

Oczekujemy

  • doskonałych umiejętności interpersonalnych oraz chęci pracy z ludźmi
  • inicjatywy, proaktywności i samodzielności w działaniu
  • komunikatywności i zdolności interpersonalnych - również przez telefon
  • znajomości i doświadczenia w obsłudze pakietu MS Office (Word, Excel)
  • dyspozycyjności - możliwa praca również w weekendy

Brzmi ciekawie? Zaaplikuj jeszcze dzisiaj.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oferujemy

  • możliwość rozwoju w prestiżowym projekcie dla klienta, którego marka rozpoznawalna jest na całym świecie
  • szkolenie z obsługi zaawansowanych systemów rekrutacyjnych
  • perspektywę długofalowej współpracy
  • praca w zgranym zespole o dużym doświadczeniu
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon/laptop)
  • umowę zlecenie

Zadania

  • obdzwanianie kandydatów i umawianie ich na spotkania
  • udział w lokalnych eventach i targach pracy
  • prowadzenie i pomoc w grupowych spotkaniach rekrutacyjnych
  • obsługa wewnętrznych systemów rekrutacyjnych
  • tworzenie zestawień na potrzeby przełożonego.

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045