OLIGOFRENOPEDAGOG-WYCHOWAWCA W ŚWIETLICY SZKOLNEJ
  • Skawina
Skawina, Żwirki i Wigury 9, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY IM.POCZTY POLSKIEJ W SKAWINIE
21. 5. 2024
od 4 908 do 5 915 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Praca na stanowisku oligofrenopedagoga w świetlicy szkolnej, dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi.
Zadania:
planowanie i realizowanie zajęć opiekuńczo-wychowawczych zgodnie wewnętrznymi standardami placówki dostosowanych do możliwości psychofizycznych uczniów,
organizowanie zajęć kreatywnych, pobudzających wyobraźnię dzieci oraz stymulujących ich rozwój,
współpraca z rodzicami,
współpraca i planowanie pracy z całym zespołem nauczycieli,
współuczestniczenie w realizacji i rozwoju wysokich standardów pracy oraz budowanie pozytywnego wizerunku placówki.
*miejsce pracy: Skawina ul. Żwirki i Wigury 9, ul. Kopernika 13

Inne wymagania
Wymagane kwalifikacje:
Studia magisterskie kierunkowe lub podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki oraz przygotowanie pedagogiczne.
Dodatkowo:
umiejętność współtworzenia i prowadzenia dokumentacji szkolnej ( IPET, WOPFU itp.),
umiejętność współpracy w zespole,
umiejętność zaangażowania w wykonywaną pracę oraz kreatywnego i indywidualnego podejścia do każdego ucznia,
wysoka postawa etyczna,
doświadczenie w pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych będzie dużym atutem.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: oligofrenopedagogika

  • Praca Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026