Oligofrenopedagog / Pedagog
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
FUNDACJA ŚLĄSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo

W związku z rozwojem swojej działalności FSHD zatrudni

Pedagoga/oligofrenopedagoga do Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci.

Szukamy osób z doświadczeniem w pracy z niepełnosprawnymi dziećmi, kandydatów pełnych empatii i zaangażowania, które będą chciały się razem z nami rozwijać „Świetlikowo”.
Obowiązki pedagoga/oligofrenopedagoga:

  • prowadzenie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych dla podopiecznych „Świetlikowa”
  • prowadzenie zajęć ogólnorozwojowych i opieka poprzez zabawę
  • wsparcie nieuleczalnie chorych dzieci w pokonywaniu trudności życia codziennego
  • tworzenie programu indywidualnego dla każdego z podopiecznych

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe

  • sumienność, zaangażowanie oraz zamiłowanie do pracy z dziećmi

  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w młodym, zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze;

  • stabilne zatrudnienie – forma adekwatna do wymagań kandydata (praca stała lub dodatkowa)

  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku

  • Praca Tychy
  • Pedagog Tychy
  • Pedagog specjalny Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523