Oligofrenopedagog
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
Niepubliczne Placówki Oświatowe Jonatan
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

???? Indywidualne Wsparcie: Będziesz pracować z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych, tworząc i realizując dostosowane programy nauczania, które wspierają ich rozwój i integrację.

???? Planowanie i Realizacja Zajęć: Opracujesz i wdrożysz indywidualne plany edukacyjne, angażując uczniów w różnorodne formy aktywności, które rozwijają ich umiejętności poznawcze, emocjonalne i społeczne.

???? Współpraca z Rodzicami i Specjalistami: Regularnie komunikujesz się z rodzicami oraz współpracujesz z innymi specjalistami, aby zapewnić wszechstronne wsparcie i monitorować postępy uczniów.

???? Stworzenie Przyjaznego Środowiska: Budujesz atmosferę zaufania i bezpieczeństwa w klasie, aby uczniowie czuli się komfortowo i byli zmotywowani do nauki i rozwoju.

WYMAGANIA:

Wykształcenie: Ukończone studia wyższe z zakresu oligofrenopedagogiki lub pokrewne, z odpowiednimi uprawnieniami pedagogicznymi.

Doświadczenie: Doświadczenie w pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz znajomość metod pracy dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Umiejętności: Empatia, cierpliwość, umiejętność dostosowywania metod nauczania oraz dobra organizacja pracy. Zdolność budowania pozytywnych relacji z uczniami, rodzicami i współpracownikami.

Pasja: Zaangażowanie w wspieranie rozwoju uczniów i chęć wpływania na ich sukcesy oraz dobrostan.

OFERUJEMY:

???? Inspirującą Atmosferę: Pracuj w środowisku, gdzie innowacyjne podejście do nauczania łączy się z serdecznym wsparciem i życzliwością.

???? Rozwój Zawodowy: Możliwość udziału w szkoleniach i warsztatach, które pozwolą Ci rozwijać swoje umiejętności i wiedzę.

???? Wsparcie i Współpraca: Pracuj w zespole, który dzieli się pasją do edukacji i wspiera się nawzajem.

???? Stabilne Warunki: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045