OGRODNIK TERENÓW ZIELENI
  • Prętki
warmińsko-mazurskie, Prętki, powiat: braniewski, woj: warmińsko-mazurskie
21. 5. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)

rodzaj pracy: zakładanie i pielęgnowanie terenów zieleni, zakładanie trawników, zakładanie nawodnienia, nawożenie, przycinanie, przygotowanie terenów do sadzenia, wykonywanie prac z zakresu ochrony roślin
ogólny zakres obowiązków: pracownik zajmować się będzie terenami zielonymi i ich pielęgnacją. Szczególie chodzi o zakładanie i pielęgnację trawników, kwietników, rabat jak również o sadzenie, przesadzanie i pielęgnację drzew i krzewów.

Inne wymagania
doświadczenie zawodowe: mile widziane doświadczenie w zakresie szkółkarstwa i ogrodnictwa, jak również doświadczenie w zakresie prac porządkowych, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych drzewostanu, krzewów i żywopłotów: cięcia sanitarne, korygujące, prześwietlające i formujące

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca warmińsko-mazurskie
  • warmińsko-mazurskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678