Ogrodnik/pracownik porządkowy na terenach osiedli
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Gbariela
31. 8. 2024

Poszukujemy ogrodnika, pracownika porządkowego do stałej współpracy przy pielęgnacji zieleni na terenach osiedli i budynków wielorodzinnych.
Zakres obowiązków: Koszenie trawników kosiarką i podkaszarką, Pielenie rabat i klombów oraz usuwanie, pryskanie chwastów, Odśnieżanie w okresie zimowym, posypywanie piaskiem, Przycinanie żywopłotów, krzewów i drzewek Grabienie liści jesienią, Drobne prace porządkowe i konserwacyjne na terenach zielonych.
Wymagania: Koniecznie prawo jazdy kat. B - praca obejmuje różne lokalizacje w obrębie miasta Doświadczenie w pracach ogrodniczych będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne Sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub zlecenie, w zależności od preferencji kandydata. Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole oraz wsparcie doświadczonych pracowników.
Prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny w godzinach 8:00-15:00.

  • Praca Kraków
  • Ogrodnik Kraków
  • Pracownik na wysokościach Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584