Ogrodnik/pracownik gosodarczy
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o.
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie prac porządkowych, gospodarczych i budowlanych przy utrzymaniu budynku i otoczenia
  • Obsługa sprzętu warsztatowego
  • Wykonywanie drobnych prac remontowo-naprawczych
  • Wykonywanie prac ogrodniczych
  • Sprzątanie samochodów służbowych oraz specjalnych przed wydaniem dla klienta

WYMAGANIA:
  • Sumienne i staranne wykonywanie pracy
  • Rzetelność, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
  • Jednozmianową pracę pełną wyzwań i bez monotonii
  • Poczucie sprawczości i dynamikę działań
  • Pracę w firmie z ponad 30 letnią tradycją, ugruntowaną pozycją na rynku
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

  • Praca Bielsko-Biała
  • Ogrodnik Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik instytucji kultury Bielsko-Biała
  • Pracownik na wysokościach Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190