Ogrodnik - #PracaZaGranica
  • Wadowice
Wadowice, Wadowice, małopolskie, Polska
REGESS
6. 6. 2024

Podejmiemy współpracę z ogrodnikiem posiadającym własną działalność. Praca na terenie Belgii.

Obowiązki

  • konserwacja, utrzymanie zieleni,
  • sadzenie krzewów, trawy oraz kwiatów,
  • robienie oczek wodnych, zakładanie tarasów, ogrodów,
  • robienie ścieżek, alejek,
  • formowanie żywopłotów,
  • rozplanowanie zieleni na przestrzeni,
  • praca przy pomocy elektronarzędzi ogrodniczych oraz na małym Bobcat.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe, znajomość zagadnień branżowych
  • systematyczność i terminowość w realizacji zadań,
  • mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • własna działalność gospodarcza,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • współpraca z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego

  • kontakt tel.: 513 491 308

  • Praca Wadowice
  • Wadowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851