Ogrodnik
  • Podgórzyn
Ogrodnik
Podgórzyn, Podgórzyn, Dolnośląskie, Polska
Termy Karkonosze
26. 7. 2024

Do naszego Zespołu w Termach Karkonosze poszukujemy osoby na stanowisko Ogrodnik.
Zakres obowiązków:
- Zakładanie, koszenie i pielęgnacja trawników,
- Pielęgnacja drzew i krzewów,
- Przygotowywanie terenu, sadzenie, przycinanie, nawożenie, podlewanie i przesadzanie roślin,
- Wykonywanie zabiegu w zakresie ochrony roślin
Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- zaangażowanie, skrupulatność, komunikatywność
- bardzo dobra organizacja czasu pracy
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace, bądź umowę zlecenie
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
- pracę w wyjątkowym miejscu
- fantastyczną atmosferę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

  • Praca Podgórzyn
  • Podgórzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941