Ogrodnik
  • Jelenia Góra
Ogrodnik
Jelenia Góra, Jelenia Góra, dolnośląskie, Polska
REGESS
8. 6. 2024

Poszukujemy osoby chętne do pracy jako ogrodnik na terenie Belgii. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową pielęgnację ogrodów.

Ogrodnik

Obowiązki

  • Pielęgnacja roślin, drzew i krzewów.
  • Koszenie trawy, przycinanie żywopłotów oraz inne prace związane z utrzymaniem zieleni.
  • Instalacja systemów nawadniających.
  • Prace porządkowe w ogrodach i terenach zielonych.

Oczekiwania:

  • Znajomość technik pielęgnacyjnych i narzędzi ogrodniczych.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Własna działalność gospodarcza (wymóg konieczny).

Oferujemy

  • Stałe zlecenia na terenie Belgii.
  • Możliwość zakwaterowania.
  • Wsparcie w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem i pobytem za granicą.
  • Atrakcyjne stawki.

  • Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 507 928 204

  • Praca Jelenia Góra
  • Ogrodnik Jelenia Góra
  • Jelenia Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851