Ogłoszenie o pracę: Pracownik Obsługi Klienta
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Fundacja KIS
7. 6. 2024

Fundacja poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Obsługi Klienta.
Miejsce pracy: Kraków, Polska
Zakres obowiązków:
Obsługa zapytań telefonicznych i mailowych od klientów
Udzielanie informacji na temat działalności fundacji i jej projektów
Pomoc w rozwiązywaniu problemów zgłaszanych przez klientów
Prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą klienta
Współpraca z innymi działami fundacji w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi
Organizacja i aktualizacja bazy danych klientów
Wymagania: Minimum średnie wykształcenie (preferowane wykształcenie wyższe)
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej
Komunikatywność i wysoka kultura osobista
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub wyższym (obligatoryjnie)
Doświadczenie w pracy w ekonomii społecznej mile widziane
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego
Przyjazną atmosferę pracy
Udział w ciekawych projektach i inicjatywach społecznych
Elastyczne godziny pracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Tajemniczy klient Kraków
  • Obsługa hotelowa Kraków
  • Obsługa gastronomii Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055