Ogłoszenie o pracę: Pracownik burowy
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Fundacja
7. 6. 2024

Nowo powstająca Fundacja poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Biurowy.
Miejsce pracy: Kraków, Polska
Zakres obowiązków:
Prowadzenie korespondencji (e-mail, listy, telefony)
Organizacja i archiwizacja dokumentów
Przygotowywanie raportów i zestawień
Współpraca z innymi działami fundacji Obsługa biura i dbanie o jego prawidłowe funkcjonowanie
Wsparcie w organizacji wydarzeń i spotkań
Wymagania:
Minimum średnie wykształcenie (preferowane wykształcenie wyższe) Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej
Komunikatywność i wysoka kultura osobista
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub wyższym (obligatoryjnie)
Doświadczenie w pracy w ekonomii społecznej mile widziane
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę Możliwość rozwoju zawodowego
Przyjazną atmosferę pracy Udział w ciekawych projektach i inicjatywach społecznych
Elastyczne godziny pracy
Uwaga: oferta ważna do 12.06.2024! Skontaktujemy się z wybranymi osobami, rozmowy będą przeprowadzone w formule zdalnej.
Początek zatrudnienia 01.09.2024. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

  • Praca Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik ds. administracji Kraków
  • Pracownik na wysokościach Kraków
  • Pracownik instytucji kultury Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055