Ogłoszenie o Pracę: Kelner w Restauracji Hotelowej Strzyżów
  • Strzyżów
Strzyżów, Strzyżów, Podkarpackie, Polska
Dwór Maria Antonina
3. 6. 2024

Lokalizacja: Hotel*** Wypoczynkowy & SPA "Dwór Maria Antonina" Glinik Zaborowski 181, 38-100 Strzyżów
Stanowisko: Kelner / Opiekun Mediów Społecznościowych
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, pełny wymiar godzin
Opis stanowiska:
Hotel Wypoczynkowy "Dwór Maria Antonina" poszukuje energicznej i pracowitej osoby na stanowisko kelnera do naszej restauracji. Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin w przyjaznym i dynamicznym zespole.
Obowiązki kelnera:
-Obsługa gości restauracji zgodnie ze standardami.
-Przyjmowanie zamówień i doradzanie gościom w wyborze potraw i napojów.
-Serwowanie posiłków i napojów.
-Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy.
-Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji i hotelu.
-Rozliczanie rachunków i obsługa płatności.
-Współpraca z kuchnią i personelem restauracji w celu zapewnienia płynności obsługi.
-Monitorowanie poziomu zadowolenia gości i reagowanie na ich potrzeby.
-Przyjmowanie gości hotelowych
Dodatkowe obowiązki:
Prowadzenie mediów społecznościowych restauracji poprzez dodawanie ustalonych treści. Regularne aktualizowanie profili na platformach takich jak Facebook, Instagram, czy inne, zgodnie z harmonogramem. Tworzenie atrakcyjnych treści i promowanie wydarzeń specjalnych.
Wymagania:
-Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
-Wysoka kultura osobista i umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z gośćmi.
-Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym; znajomość innych języków będzie atutem.
-Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.
-Zaangażowanie i chęć do nauki.
-Podstawowa znajomość obsługi mediów społecznościowych i umiejętność tworzenia atrakcyjnych treści.
Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
-Systematyczne wynagrodzenie.
-Elastyczny grafik pracy.
-Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
-Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole.
-Udział w szkoleniach wewnętrznych.
Jeśli jesteś osobą dynamiczną, z pasją do pracy w gastronomii i lubisz kontakt z ludźmi, zapraszamy do aplikowania!
Jak aplikować:
Prosimy o przesłanie CV na adres email: @ z tytułem "Kelner - Imię i Nazwisko" lub dostarczyć osobiście.
Termin nadsyłania zgłoszeń: do 20 czerwca 2024 roku.
Adres:
Glinik Zaborowski 181, 38-100 Strzyżów

  • Praca Strzyżów
  • Kelner Strzyżów
  • Strzyżów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055