*Ogłoszenie o Pracę: Doradca Handlowy – Fotowoltaika*
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Profi
9. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Ogłoszenie o Pracę: Doradca Handlowy – Fotowoltaika
*Miejsce pracy:* Wrocław
*Opis stanowiska:
Poszukujemy zmotywowanego doradcy handlowego do naszego zespołu zajmującego się sprzedażą systemów fotowoltaicznych. Praca polega na pozyskiwaniu klientów w modelu door-to-door.
*Oferujemy:
- Wynagrodzenie w formie podstawy 2250 zł netto
- Atrakcyjną prowizję uzależnioną od wyników sprzedaży
- Elastyczny grafik pracy, który pozwoli dostosować obowiązki do Twojego stylu życia
- Przyjazne i wspierające środowisko w biurze w centrum Wrocławia
- Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającym się zespole
*Wymagania:
- Umiejętność nawiązywania relacji z klientami
- Wysoka motywacja do osiągania wyznaczonych celów
- Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane, ale nie jest konieczne)
- Chęć nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji
*Jak aplikować:
Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie elastyczność oraz chce pracować w branży przyszłości, prześlij swoje CV na adres [adres e-mail z tytułem „Doradca Handlowy – Fotowoltaika”.
Czekamy na Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i wspólnie rozwijajmy energię odnawialną!

  • Praca Wrocław
  • Doradca Wrocław
  • Doradca finansowy Wrocław
  • Doradca ubezpieczeniowy Wrocław
  • Doradca rolniczy Wrocław
  • Doradca inwestycyjny Wrocław
  • Doradca restrukturyzacyjny Wrocław
  • Dyrektor handlowy Wrocław
  • Przedstawiciel handlowy Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584