Office Manager
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Dijo Baking Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Zespół Dijo tworzą świetnie wykwalifikowani fachowcy, którzy na co dzień dbają o najwyższą jakość naszych produktów na każdym etapie ich przygotowania. Jesteśmy zakładem produkującym tortille, słone i słodkie przekąski, które z sukcesem eksportujemy do ponad kilkunastu krajów. W związku z rozbudową kolejnych, nowoczesnych linii produkcyjnych poszukujemy do naszego zespołu wykwalifikowanych pracowników.

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynacja i organizacja kalendarza spotkań Zarządu.
  • Bezpośrednie wsparcie i współpraca z Prezesem Zarządu.
  • Organizowanie podróży służbowych w kraju i poza granicami (rezerwacja lotów, hoteli, restauracji wynajem samochodów etc.)
  • Organizację imprez firmowych i zewnętrznych: planowanie, Koordynowanie i realizacja imprez firmowych oraz opieka nad gośćmi odwiedzającymi firmę.
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów firmowych: zarządzeń, procedur, umów etc.
  • Sporządzanie prezentacji, raportów i zestawień na potrzeby wewn.
  • Pomoc w administracji, zbieranie i porządkowanie dokumentacji, skanowanie dokumentów i wprowadzanie danych do systemów wewnętrznych.
  • Składanie zamówień na materiały biurowe, gadżety reklamowe itp.
  • Prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej.
  • Wspieranie innych działów w firmie.
  • Zarządzanie przestrzenią biurową.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Administracji, ZZL lub pokrewne,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Office Managera lub w podobnej roli (minimum 3 lata),
  • Biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office oraz narzędzi do zarządzania biurem,
  • Dyspozycyjność,
  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem,
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,
  • Optymistyczne nastawienie do zadań i ludzi,
  • Dyskrecja i lojalność,
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów oraz szybkie reagowanie na zmiany,
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop telefon),
  • Nieograniczony dostęp do wewnętrznej platformy e-learningowej DOLINEO,
  • Udział w wewnętrznych inicjatywach pracowniczych: wyjścia integracyjne, Spotkania firmowe, wspólne dzielenie pasji i zainteresowań,
  • Wsparcie działu HR,
  • Prywatną opiekę medyczną LUXMED , karta multisport.

  • Praca Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648