Office Manager / Facitity Coordinator
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
3. 8. 2024

Dla naszego Klienta, globalnej firmy z branży energetycznej poszukujemy osoby na stanowisku Koordynator Obiektów (Facilities Coordinator/ Office Manager)

Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, komunikatywną i masz oko do szczegółów, to ta oferta jest dla Ciebie!

Jako Koordynator Obiektów/ Office Manager będziesz pełnić kluczową funkcję w zapewnianiu bezpieczeństwa i efektywnego zarządzania naszymi lokalizacjami w Krakowie i Warszawie. Szukamy osób, które mogą rozpocząć pracę już od września!

Czego oczekujemy:
  • Biegłej znajomości języka angielskiego (B2/C1) i polskiego
  • Doświadczenia w pracy administracyjnej
  • Umiejętności koordynacji działań obiektów i dostawców
  • Umiejętności pracy z dokumentacją i fakturami
  • Pozytywnego podejścia i gotowości do pracy na miejscu w biurze

Twoje zadania:
  • Punkt kontaktowy dla lokalnych organizacji i właścicieli w Krakowie i Warszawie
  • Wykonywanie zleceń pracy związanych z bezpieczeństwem i obiektami w wyznaczonym systemie zleceń pracy dla przypisanych lokalizacji
  • Koordynacja dostawców i usług
  • Sprawdzanie faktur od dostawców

Oferujemy:
  • praca stacjonarna w nowoczesnym biurze w Krakowie
  • umowa B2B (atrakcyjne wynagrodzenie netto)
  • możliwość dołączenia prywatnej opieki medycznej
  • długofalowa współpraca

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze
prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

  • Praca Kraków
  • Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584