Office Manager
  • Reguły, k. Warszawy
mazowieckie, Reguły, k. Warszawy, mazowieckie, Polska
Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
6. 6. 2024

Climatic - projektujemy i budujemy modułowo – solidnie, szybko, innowacyjnie i kompleksowo.

Spółka Climatic z centralą pod Warszawą (w miejscowości Reguły) jest polską firmą działającą w kraju i zagranicą. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia. Mamy własny duży zakład produkcyjny. Inwestycje realizujemy głównie w systemie zaprojektuj-wybuduj.

Jesteśmy pionierami i specjalistami w realizacji inwestycji wykonywanych w technologii modułowej takich obiektów jak: szpitale, budynki medyczne, obiekty wojskowe, policyjne i inne budynki specjalistyczne, szkoły i przedszkola, budynki użyteczności publicznej oraz wielu innych.

Nasz portfel zamówień wciąż rośnie dzięki naszej innowacyjności i referencjom.

Inwestycje realizujemy: dwa razy szybciej / na czas / w wysokiej jakości / bezproblemowo.

Jeśli chcesz się rozwijać, dołącz do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu.

Stań się częścią naszego sukcesu.

Więcej informacji znajdziesz na www.climatic.pl
Twój zakres zadań:

  • Wsparcie Dyrektora Technicznego w codziennej pracy;
  • Monitorowanie rynku i wyszukiwanie ogłoszeń o postępowaniach przetargowych;
  • Wnikliwa analiza rynku oraz działań konkurencji;
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z realizowanymi projektami;
  • Przygotowywanie prezentacji multimedialnych oraz koordynacja działań marketingowych;
  • Prowadzenie profili w Social Mediach oraz strony internetowej.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: INŻYNIER BUDOWNICTWA, SANITARNY, ELEKTRYCZNY, ARCHITEKTURA - WARUNEK KONIECZNY;
  • Zaawansowana znajomość MS Office, w szczególności Excel i Power Point;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, podejmowania trafnych decyzji;
  • Wysoka orientacja na realizację zadania, racjonalne praktyczne podejście do zadań;
  • Otwartość na naukę i rozwój osobisty;
  • Zorientowanie na cele i wyniki.

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym;
  • Doświadczenie zdobyte na terenie budowy.

Oferujemy:

  • Praca STACJONARNA.
  • Umowę o współpracę (b2b) lub umowę o pracę w stabilnej ekonomicznie firmie;
  • Premię adekwatną do zaangażowania i osiągnięć;
  • Uczestniczenie w rozwoju innowacyjnej, szybko rozwijającej się firmy;
  • Bezpośredni wpływ na kształt i rozwój firmy;
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy;
  • Dalszy rozwój gwarantowany!

  • Praca mazowieckie
  • Manager Wysokie Mazowieckie
  • Manager mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080