Office Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
lisek.app
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych, a także firmowych wydarzeń i konferencji
  • Organizacja podróży służbowych krajowych i zagranicznych
  • Zarządzanie przestrzenią biurową z dbałością o estetykę i wizerunek firmy
  • Identyfikacja potrzeb biurowych oraz zamawianie i zarządzanie zaopatrzeniem
  • Nadzór nad budżetem biurowym, kontrola wydatków i rozliczanie płatności
  • Zapewnienie wsparcia logistycznego i administracyjnego dla innych departamentów w organizacji
  • Współpraca z działem IT w zakresie utrzymania infrastruktury technologicznej biura
  • Nadzór nad konserwacją i serwisowaniem sprzętu biurowego
  • Zarządzanie obiegiem i archiwizacją dokumentów
  • Zarządzanie procesami przyjmowania i wysyłania przesyłek kurierskich

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy z biura
  • Skuteczne umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wykazywanie własnej inicjatywy w podejmowanych działaniach
  • Multizadaniowość i przywiązanie do szczegółów
  • Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Pakiet medyczny w Medicover
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dobrą atmosferę i partnerskie relacje
  • Owoce, warzywa, soki i lody w firmowej kuchni
  • Imprezy integracyjne

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544