Office Manager
  • Katowice
Katowice, Katowice, Województwo śląskie, Polska
Coffee Mug
7. 10. 2024

Jesteśmy software housem specjalizującym się w tworzeniu aplikacji webowych oraz dedykowanych rozwiązań opartych o chmurę.

Aktualnie poszukujemy energicznej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko Office Manager, która wesprze nas w codziennym funkcjonowaniu biura. Jeśli jesteś osobą, która doskonale radzi sobie z wielozadaniowością i dba o szczegóły – zapraszamy do naszego zespołu!

To idealna okazja, aby dołączyć do młodej, zgranej drużyny specjalistów IT, którzy nie tylko cenią profesjonalizm, ale także tworzą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy. Oferujemy elastyczne godziny pracy w ramach połowy etatu.

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Wysoka dbałość o szczegóły i dokładność.
  • Umiejętności organizacyjne.
  • Obecność w biurze na terenie Katowic przez uzgodnioną część etatu,
  • Proaktywność
  • Rozwinięte kompetencje miękkie

Obowiązki:

  • Zarządzanie przestrzenią biurową
  • Pomoc w administracji, zbieranie i porządkowanie dokumentacji, wprowadzanie danych do systemów wewnętrznych
  • Przygotowywanie faktur, zlecen przelewów
  • Współpracę z działem kadr i płac oraz pomoc w bieżących sprawach kadrowych
  • Organizowanie eventow firmowych
  • Pomoc w wdrażaniu nowych pracowników

Dlaczego warto:

  • Płaska struktura firmy
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Szybki proces rekrutacyjny prowadzony zdalnie
  • Elastyczny grafik
  • Stabilne zatrudnienie
  • Niewymagane doświadczenie na takim stanowisku

  • Praca Katowice
  • Manager Katowice
  • Content Manager Katowice
  • Account manager Katowice
  • Project Manager Katowice
  • Product manager Katowice
  • HR Manager Katowice
  • Key Account Manager Katowice
  • Business Development Manager Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087