Office Coordinator
  • Katowice
Katowice, Katowice, Polska
13. 4. 2024

W związku z rozwojem naszego międzynarodowego klienta poszukuję osoby na stanowisko: Office Coordinator.

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku administracyjnym/recepcyjnym,
  • Angielski B2,
  • Silne umiejętności komunikacyjne i dbałość o szczegóły,
  • Silne umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem oraz umiejętność ustalania priorytetów,
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i zdolności analityczne,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office.
Obowiązki:
  • Wsparcie administracyjne w całej organizacji
  • Działalność recepcji obejmująca dystrybucję korespondencji i przekierowywanie połączeń telefonicznych
  • Zarządzanie materiałami biurowymi
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi wszystkich pracowników, partnerów biznesowych i gości.
  • Rejestracja faktur w systemie Coupa
  • Koordynowanie kursów językowych
  • Organizowanie i planowanie spotkań i wydarzeń
Oferta:
  • Pierwsza umowa na 2 miesiące,
  • Benefity: opieka medyczna, karta sportowa, dodatki do lunchu.

Jeśli jesteś zainteresowany tą rolą, kliknij „aplikuj teraz”, aby przesłać CV, lub zadzwoń do nas już teraz.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315