Office Assistant with English.
  • Płock
Płock, Płock, Mazowieckie, Polska
Hospes Sp. z o.o.
18. 4. 2024

We are looking for a committed person for the position of Office Assistant with English.
If you are a communicative person with good English skills and enjoy working in an office - join us!
Job description:
- Customer service on equipment and vehicle requirements in English;
- Checking equipment and vehicles related to maintenance;
- Assisting the team with day-to-day administrative tasks;
- Preparing documents and correspondence;
- Servicing the office and keeping it tidy;
- Performing other duties as assigned by supervisors.
Requirements:
- Minimum secondary education;
- Knowledge of English at a minimum intermediate level (B2);
- Computer and office software skills (MS Office);
- Communication skills, openness and ability to work in a team;
- Accuracy with the ability to pay attention to detail;
- Ability to work under time pressure;
- Flexibility and openness to change.
We offer:
- Permanent work in the form of an employment contract / contract of mandate;
- Opportunity to grow professionally and gain new experience in an international environment;
- Work in a friendly atmosphere in a young team;
Apply by sending your CV in English via the contact form below this advertisement!
Poszukujemy zaangażowanej osoby na stanowisko Office Assistant z j. angielskim.
Jeśli jesteś osobą komunikatywną, z dobrą znajomością języka angielskiego i lubisz pracę w biurze - dołącz do nas!
Opis stanowiska:
- Obsługa klienta w sprawie wymagań dotyczących sprzętu i pojazdów w języku angielskim;
- Sprawdzanie sprzętu i pojazdów związanych z konserwacją;
- Wspomaganie zespołu w realizacji bieżących zadań administracyjnych;
- Przygotowywanie dokumentów i korespondencji;
- Obsługa biura i dbanie o porządek;
- Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonych.
Wymagania:
- Minimum średnie wykształcenie;
- Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym (B2);
- Umiejętność obsługi komputera i programów biurowych (MS Office);
- Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole;
- Dokładność ze umiejętnością zwracania uwagi na szczegóły;
- Umiejętność pracy pod presją czasu;
- Elastyczność i otwartość na zmiany.
Oferujemy:
- Pracę stałą w formie umowy o pracę / umowy zlecenie;
- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń w międzynarodowym środowisku;
- Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole;
Aplikuj wysyłając swoje CV w języku angielskim przez formularz kontaktowy znajdujący się pod tym ogłoszeniem!

  • Praca Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179