Office Assistant
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
KUBO Sp. z o.o.
15. 9. 2024

Dołącz do naszego zespołu w KUBO!Poszukujemy pozytywnej i zorganizowanej osoby, która chce rozwijać się w przyjaznym i wspierającym środowisku na stanowisku Office Assistant. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, z doskonałą organizacją pracy i chcesz wnieść swoją energię do naszego zespołu, to właśnie Ciebie szukamy!Dołącz do nas i wspólnie twórzmy przyjazne miejsce pracy, gdzie Twoje pomysły i zaangażowanie mają realne znaczenie!

Twoje obowiązki:

  • Wsparcie codziennej pracy biura
  • Komunikacja z pracownikami, klientami i księgowością
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów i ich archiwizacja
  • Wsparcie w tworzeniu szkiców umów i zamówień
  • Obsługa systemu benefitów pozapłacowych
  • Organizacja spotkań, eventów oraz podróży służbowych
  • Dbanie o zaopatrzenie biura w niezbędne materiały i nadzorowanie zakupów

Kogo szukamy?

  • Osoby z dobrymi umiejętnościami interpersonalnymi i pozytywnym nastawieniem – uśmiech i energia są u nas w cenie!
  • Kogoś, kto dobrze zna pakiet MS Office, zwłaszcza Excel i Word
  • Osoby z płynną znajomością języka polskiego i ortografii
  • Swobodnej komunikacji w języku angielskim, zarówno w mowie, jak i piśmie
  • Kogoś, kto świetnie pracuje w zespole, a presja czasu to dla niego dodatkowy motywator
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
  • Pracę w biurze zlokalizowanym w centrum Torunia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w ramach naszej organizacji
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe: ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do zajęć sportowych, możliwość nauki języka angielskiego
  • Możliwość pracy zdalnej 1-2 razy w tygodniu

  • Praca Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584