Office Assistance
  • Warszawa, ul. Jagiellońska
mazowieckie, Warszawa, ul. Jagiellońska, mazowieckie, Polska
UKRPOL sp. z o.o.
30. 5. 2024

Ukrpol sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie Fit out powierzchni biurowych. Wykonuje usługi w obszarze projektowania, aranżacji i modernizacji powierzchni biurowych i komercyjnych: prace budowlane, instalacyjne, przygotowywanie koncepcji, dostawa materiałów dla indywidualnych klientów, opracowywanie kompletnych projektów oraz ich koordynacja. Jesteśmy z Klientem od początku do końca – od pomysłu, aż po odbiór powierzchni.

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie biura
  • Rejestrowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Obsługa firmowej skrzynki mailowej,
  • Koordynowanie procesu obiegu dokumentów w firmie, archiwizacja dokumentów, skanowanie, drukowanie,
  • Inne bieżące sprawy administracyjne i wykonywanie poleceń zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • Samodzielność, umiejętność organizacji czasu pracy i ustalania priorytetów,
  • Umiejętności interpersonalne oraz kultura osobista,
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,
  • dobra obsługa pakietu MS Office i urządzeń biurowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Karta multisport.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370