Oferta pracy w Norwegii w Kristiansand: BRUKARZ / OGRODNIK
  • Sędziszów Małopolski
Sędziszów Małopolski, Sędziszów Małopolski, Podkarpackie, Polska
Norgespersonal AS
9. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Oferta pracy w Norwegii w Kristiansand:
BRUKARZ / OGRODNIK Zakres obowiązków:
- Planowanie i realizacja prac małej architektury,
- Układanie płyt granitowych i kostki brukowej,
- Budowa murków, schodów i innych konstrukcji zewnętrznych,
- Nasadzenia roślin,
- Inne zadania związane z realizacją terenów zielonych. Oferta:
- Umowa norweska,
- Stawka: od 260 NOK/h brutto wzwyż w zależności od doświadczenia i znajomości języka,
- Czas pracy: do 48 h/tydzień,
- Zakwaterowanie (4500 NOK/miesiąc - pokój jednoosobowy w domach / mieszkaniach, w cenie media i wyposażenie),
- Zapewnione narzędzia i strój roboczy. Wymagane:
- Doświadczenie w zawodzie potwierdzone referencjami (dwie referencje telefoniczne od ostatnich pracodawców). APLIKUJ (wyślij aktualne CV zdjęciem na email):
@ Kontakt (w razie dodatkowych pytań od pon. do pt. od 8:00 do 16:00):
+48 729 552 618 lub +48 739 402 932

  • Praca Sędziszów Małopolski
  • Sędziszów Małopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055