Oferta Pracy Psycholog w Pro Medis
  • Oleśnica
Oleśnica, Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Pro Medis Centrum Terapii
24. 9. 2024

W związku ze stałym rozwojem naszej placówki Pro Medis - Centrum Terapii nawiąże współpracę z lekarzami różnych specjalizacji w zakresie świadczenia usług medycznych.
 Lokalizacja:
* Nowoczesne centrum terapii w okolicach S8, 30 min od Wrocławia, 5 min od Oleśnicy
 O nas:
* Istniejemy na rynku od 2021 roku, jesteśmy nowoczesnym ośrodkiem zdrowia. Oferujemy duże, specjalnie wyposażone gabinety dla psychologa, parking, terapię tlenową oraz łatwy dojazd autostradą S8.
 Zakres obowiązków:
* Prowadzenie terapii psychologicznych i diagnoz
* Konsultacje indywidualne i grupowe
* Współpraca z innymi lekarzami w ośrodku
* Opracowywanie planów terapii i monitorowanie postępów pacjentów
 Wymagania:
* Wykształcenie wyższe z zakresu psychiatry
* Doświadczenie w terapii lub poradnictwie (mile widziane)
* Empatia i umiejętność pracy z pacjentami
* Zdolność do pracy w zespole
 Oferujemy:
* Nowoczesne, przestronne gabinety
* Tlenoterapia na miejscu
* Uczciwe wynagrodzenie
* Parking i łatwy dojazd (S8, 30 min od Wrocławia)
* Przyjazne środowisko pracy
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji.
Kontakt:
Szczegółowe warunki do uzgodnienia pod numerem telefonu: 4866071974
lub na adres e-mail: @

  • Praca Oleśnica
  • Oleśnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836